Adler Ortho Aktiv Nr. 10

Kód: 255
Neohodnoceno
599 Kč
Skladem

Adler Ortho Aktiv Nr.10 LEBER METABOL
 Udržuje normální funkce jater a žlučníku, podporuje vylučování a látkovou výměnu bílkovin, tuků a cukrů.

Obsah: 60 kapslí

Denní dávkování : 3 x denně 1 kapsli zapít vodou. Nepřekračovat denní doporučenou dávku.

Složení: cholin, extrakt z artyčoků, L-glutation, kyselina alfa lipoová, chlorela, extrakt z česneku medvědího.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adler Ortho Aktiv kapsle č. 10 
Podporuje úlohu jater a žlučníku: vylučování a látkovou výměnu bílkovin, tuků a cukrů

• Vysoce hodnotný extrakt z artyčoku podporuje funkci jater 
Vysoce hodnotný výtažek z artyčoku a stopový prvek zinek podporují jaterní funkce. Artyčok se tradičně užívá k podpoře trávení. Stimuluje tvorbu žluči a tím zlepšuje trávení tuků.

• Důležité pro detoxikaci a antioxidační kapacitu jsou obzvláště redukovaný glutathion, selen, zinek, vitamín E a vitamín C, ale také další živiny. 
Glutathion je na základě svých antioxidativních vlastností schopen snížit toxické účinky volných radikálů. S touto vlastností úzce souvisí schopnost glutathionu stabilizovat funkci jaterních buněk. Regenerace spotřebovaného (oxidovaného) glutathionu je závislá na současné přítomnosti niacinu a vitamínech B2, E a C. 
Selen je součástí důležitých antioxidativních enzymatických ochranných systémů, glutathionperoxidáza je jedním z nejdůležitějších antioxidativních ochranných systémů vůbec. Obzvláště vysoká aktivita glutathionperoxidázy se nachází v erytrocytech, trombocytech, játrech, slinivce břišní a oční čočce. Zinek je součástí důležitých enzymových systémů v játrech. 
Vitamín C má silný antioxidační účinek a představuje důležitý antioxidant v lidském těle rozpustný ve vodě stejně jako vitamín E v oblasti rozpustné v tucích u biologických membrán jaterních buněk. 
Taurin je jediný antioxidant, který dokáže neutralizovat radikály chloritu. Taurin je esenciální součástí látkové přeměny žlučníkových kyselin.

• Řasy chlorella jsou mikroskopicky malé organismy, které žijí ve sladké vodě. 
Obsahují především vitamín B 12 a chlorofyl. Podávání kombinace chlorelly, spiruliny a chlorofylinu představuje novou možnost v léčbě pacientů, kteří trpí vlivem škodlivých látek rozpustných v tucích.

Alfa-liponová kyselina jako antioxidant chrání biologické membrány a buňky před oxidativním ničením kyslíkovými radikály a dokáže vázat těžké kovy.

• Síru obsahující sloučeniny z medvědího česneku vážou těžké kovy. 
Medvědi česnek 
obsahuje mj. aminokyseliny allicin a allin a dále vinylsulfid a éterický česnekový olej. Allicin působí v žaludku antibakteriálně. Medvědi česnek obsahuje dále flavonoidy, kterým jsou mj. připisovány antibakteriální a antivirové účinky jakož i účinky antioxidativní a chránící srdce a oběhový systém.