Adler Ortho Aktiv Nr. 12

Kód: 261
Neohodnoceno
599 Kč
Skladem

Adler Ortho Aktiv Nr.12 DETOX BASIC

Startuje proces odbourávání škodlivých látek. Pomáhá překonávat blokády na začátku hubnutí, vhodný i při celulitidě.

Obsah: 60 kapslí

Denní dávkování : 3 x denně 1 kapsli zapít vodou. Nepřekračovat denní doporučenou dávku.

Složení : artičoky, kořen žihlavy, kalcium, magnesium, vitaminC, papain, bromelian, koncentrát z chlorely, koncentrát ze spiruliny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adler Ortho Aktiv kapsle č. 12 
Odkyselení, detoxikace - očista vazivové tkáně 

Základní podmínkou každé zdravé látkové přeměny buněk je funkční, elastická vazivová tkáň s vyváženým hospodařením s kyselinami a zásadami. U toho má vazivová tkáň na základě svého složení důležitou navyšovací kapacitu, aby zneutralizovala nebo odvedla kyselé zbytky látkové přeměny.

Ukládání škodlivých látek představuje pro vazivovou tkáň další zatížení. V tomto směru má hlavní vliv zatížení životního prostředí.

Důsledkem toho je vazivová tkáň zatížena kyselinami a škodlivými látkami. Transport živin je je možný jen zpomaleně, vazivová tkáň je těžce průchodná, ztužuje či "zkompaktňuje"se.

Při dlouhodobém odstraňování zátěže vazivové tkáně jde o to, aby se odbourala kyselá zátěž a vyloučily zásoby škodlivých látek, a tím mohla průchodná, reakce schopná vazivová tkáň opět v každém ohledu podporovat látkovou přeměnu na buněčné úrovni.

• Vazivová tkáň - stimulovány jsou čistící procesy látkové výměny 
Chronicky překyselený organizmus má vliv na demineralizaci, neboť si kvůli neutralizaci kyselin musí neustále vytahovat minerální látky z tělesných zásob.

Zásadité soli vápníku a hořčíku z minerálního dolomitu neutralizují kyseliny látkové výměny a tim podporují harmonické hospodaření s kyselinami a zásadami.

• Odbourávání bílkovin podporuje odlehčení vazivové tkáně 
Papain se získává z exotického plodu papája. Enzym papáje (papain) podporuje trávení bílkovin a stimuluje látkovou výměnu. 
Bromelain  je získáván z ananasu (Ananas comosus). Vlastnosti bromelainu stimulující trávení, bránící tvorbě zánětů a uvolňující svalové napětí jsou známy již dlouho a jsou také např.využívány k urychlení hojení ran nebo ke snížení chuti k jídlu.

• Odvádění přes ledviny 
Kopřiva 
(Urtica dioica) je známá jako vynikající rostlina látkové výměny. Díky listům a kořenům kopřivy se stimuluje vylučování moči a tím je podpořeno vylučování produktů látkové výměny.

• Odbourávání škodlivých látek 
Chlorella a spirulina 
se nasazují jako přírodní detoxikanty, čímž se otevírá možnost odvodu zatěžujících cizích látek (xenobiotik).

• Podpora jaterní látkové výměny 
Extrakt z artyčoku
 podporuje činnost jater a žlučníku a stimuluje tím všechny vylučovací procesy jater. Játra jsou nejdůležitějším "detoxikačním orgánem" člověka, který eliminuje škodlivé látky.