Adler Ortho Aktiv Nr. 7

Kód: 246
Tip
Neohodnoceno
599 Kč
Na dotaz

Adler Ortho Aktiv Nr.7 MAGNESIUM PLUS
Hořčík - posiluje srdeční a oběhové funkce, výdrž při sportu a uvolňuje stres všedního dne.

Obsah: 60 kapslí

Denní dávkování : 3 x denně 1 kapsli zapít vodou. Nepřekračovat denní doporučenou dávku.

Složení : magnézium, tiamín, extrakt z květů chmelu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adler Ortho Aktiv kapsle č. 7 
Hořčík - posiluje srdeční a oběhové funkce, výdrž při sportu a uvolňuje stres všedního dne

• Hořčík a taurin posilují srdeční a oběhové funkce 
"Multitalent" hořčík hraje jako aktivátor ve více než 300 enzymových systémů centrální úlohu v četných procesech látkové přeměny. Hořčík snižuje spotřebu kyslíku v srdci a předchází poruchám srdečního rytmu.

Taurin je síru obsahující derivát aminokyselin s antioxidačním účinkem. Taurin má ústřední význam pro vývoj centrálního nervového systému jakož i pro regulaci srdeční funkce.

• Hořčík je důležitý pro fungování kosterního svalstva 
Při nedostatečném přísunu hořčíku dochází k únavě svalstva a dokonce až i ke svalovým křečím. Při velmi intenzivní tělesné aktivitě bývají nezřídka pozorovány příznaky nedostatečného zásobení hořčíkem. Hořčík je ale také důležitou živinou pro tvorbu kostí.

• Hořčík a chmel uvolňují stres všedního dne 
Vedle své klíčové role při přeměně energie platí hořčík také za antistresový minerál. Na buněčné úrovni ovlivňuje přísun hořčíku stabilizaci buněčných membrán, přičemž podporuje příčné síťování mezi fosfolipidovými molekulami. Hořčík na jedné straně zabraňuje nadbytečnému uvolňování katecholaminů a na druhé straně chorobně zvýšené dráždivé reakci buněk na tyto stresové hormony.

Chmel je nasazován při nespavosti a dalších projevech nervozity. Má lehce zklidňující účinek, působí antibakteriálně a podporuje chuť k jídlu a trávení jakož i spánek.

• Křemík - důležitý také pro vazivovou tkáň artérií 
Biologický význam křemíku spočívá pravděpodobně v tom, že se účastní tvorby vazivové tkáně a tím přispívá k neporušitelnosti arteriálních stěn.

Doporučené užívání: 3x denně 1 kapsli zapít trochou tekutiny.