Adler Ortho Aktiv Nr. 9

Kód: 252
Neohodnoceno
599 Kč
Na dotaz

Adler Ortho Aktiv Nr.9 BASEN PLUS
Rovnováha v hospodaření s kyselinami, pálení žáhy, gastritida, akné, pupínky, zduřené lymfatické uzliny, revma, dna.

Obsahuje: dolomit, propolis, přesličku rolní.

Obsah: 60 kapslí

Denní dávkování : 3 x denně 1 kapsli zapít vodou. Nepřekračovat denní doporučenou dávku.

Složení: dolomit, propolis, přeslička rolní, zinek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adler Ortho Aktiv kapsle č. 9 
Rovnováha v hospodaření s kyselinami a zásadami

• Soli vápníku a hořčíku z minerálního dolomitu neutralizují kyseliny látkové přeměny a podporují tím vyvážené hospodaření s kyselinami a zásadami. 
V průběhu let a desetiletí vede nadměrné množství kyselinotvorných potravin ve výživě, příp. obecně v životním stylu prokazatelně k chorobným změnám ve struktuře a funkcích vazivové tkáně, bez toho aby se během těchto období daly v krvi zjistit změny poměru kyselin a zásad. Tranzitní, ukládací, informační a ochranné funkce vazivové tkáně pro buněčnou látkovou přeměnu jsou omezeny. Sportovní medicína prokázala zvýšenou tvorbu laktátu ve svalech pod vlivem fyzického stresu, tedy při intenzivní tělesné aktivitě. Také pod vlivem psychického stresu může docházet k navýšení kyselin látkové přeměny.

• Koncentrát šťávy z mladých výhonků pšenice váže cizorodé látky a společně s přírodním extraktem z přesličky podporuje vylučovací procesy 
Šťáva z mladých výhonků pšenice obsahuje zelené listové barvivo chlorofyl, který je schopen vázat cizorodé látky, a tím podpořit detoxikaci. 
Přeslička rolní sestává z ca. 10-12% z kyseliny křemičité. Rostlina je známá jako diuretikum a prostředek vazivové tkáně. 

• Koncentráty z propolisu a šťávy z mladých výhonků pšenice působí blahodárně na žaludek 
Propolis je přírodním antibiotikem a je používán při četných onemocněních. Šťáva z mladých pšeničných výhonků přitom podporuje vylučování toxinů, regeneraci buněk a účinkuje na čištění krve.

• Stopové prvky zinek a křemík jakož i extrakt z přesličky podporují látkovou výměnu v kloubech a vazivové tkáni 
Stopový prvek zinek neutralizuje společně s mědí jako součást měď/zinkových-SOD superoxidradikálů. Zinek představuje jako součást carboanhydrázy také důležitý regulační instrument v hospodaření s kyselinami a zásadami. Stopový prvek křemík obsažený v přesličce a křemelině je ve vazivové tkáni a chrupavce zodpovědný za příčná síťování se stabilizujicim účinkem.